Локомотив София завърши наравно 2:2 с втородивизионния Видима Раковски в контролна среща. Точни за столичани бяха Димитър Илиев в 18-ата минута и Писаров в 73-ата минута. За Видима с попадения се отчетоха  Коларов в 26-ата минута и Русев в 35-ата минута.

Проверката се състоя на помощния терена на Локо София, който бе доста разкалян.

Локо Сф завъртя хикс в контрола с Видима Раковски

източник: Gong.bg, Валентин Грънчаров

Първите 15 минути минаха под диктовката на столичните железничари, като се стигна до няколко ъглови и преки свободни удари. В 13-ата минута гостите отговориха с далечен удар на Кожухаров, който обаче Галев парира. Само 5 минути след тази ситуация Локо София поведе в резултата. Манолов центрира, Димитър Илиев спря на гърди и отправи силен шут в долния десен ъгъл на вратата на Видима за 1:0.

В 26-ата минута севлиевци изравниха. Кожухаров центрира ниско към непокрития Коларов, който хладнокръвно се разписа за 1:1.

Точно 10 минути преди края на първата част, гостите излязоха напред в резултата. Русев отправи далечен удар за 1:2.

През вторите 45 минути двамата треньори Емил Велев и Димитър Тодоров извършиха някои смени. Софиянци организираха няколко добри атаки, а в 73-ата минута възпитаниците на Кокала изравниха резултата. Костадинов центрира към дясната греда, а Писаров засече за крайното 2:2.