Видима-Раковски надигра категорично Чавдар Етрополе и заслужено спечели с 4:0. Контролната среща се игра на терена в спортния комплекс на Детско-юношеската школа в Севлиево.

Течеше още първата минута, когато Атанас Любенов откри резултата – 1:0 за Видима-Раковски. Отново той беше точен в средата на първото полувреме, когато покачи на 2:0. След почивката, въпреки направените много смени, севлиевският тим продължи да бъде по-активният отбор и материализира превъзходството си с нови два гола. Те бяха дело на Добрин Петров и Доменик Аврамов, който само преди два дни беше преотстъпен от Левски.

Старши треньорът Димитър Тодоров започна мача със следните футболисти: Николай Митев, Хуан-Алберт Луго, Михаил Минков, Стефан Крачунов, Павлин Иванов, Максим Стойков, Георги Стойчев, Ангел Здравчев, Атанас Любенов, Християн Кожухаров и Ангел Русев. По-късно в игра влязоха и останалите футболисти, които водят подготовка с Видима-Раковски.