Видима Раковски победи с 1:0 Пирин /Гоце Делчев/ във втората си контролна среща от лагера си в Кресна. Единственото попадение в мача реализира Ангел Русев 15 минути преди края на мача. Той се възползва от грешка в отбраната на Пирин и с точен удар откри резултата, информира vidimarakovski.bg.

В контролата взе участие и новото попълнение в севлиевския тим – Николай Чипев, който влезе в игра през второто полувреме.

Видима Раковски започна мача в състав: Ивайло Василев, Атанас Дреновички, Георги Иванов, Димитър Наков, Калин Щърков, Георги Стойчев, Максим Стойков, Руслан Иванов, Кристиян Тафраджийски, Тодор Колев и Милен Тонев. По-късно се включиха и Николай Митев, Цветомир Панов, Евгени Игнатов, Михаил Минков, Самет Ашимов, Ахмед Хикмет, Ангел Русев, Християн Кожухаров, Добрин Петров и Николай Чипев.